Inleiding
Verbinding creëren
Meer dan 50 buurtbewoners kwamen samen bij de opening van het buurtcafé in 't Theaterke aan de Max de Bossustraat 1. Een warm begin van een ontmoetingsplek in Best, waar iedereen welkom is voor een kopje koffie of thee op vrijdagmiddag.
Samen openden zij het café
Tijdens de opening werd het café samen met initiatiefnemer John geopend door vele buurtbewoners, bekenden en minder bekenden. De bedoeling is om iedere vrijdag open te zijn, maar bij meer belangstelling zullen de openingstijden verruimd worden.
Officiële opening
Wethouder Stan van de Heijden verrichtte de officiële opening door het lint door te knippen. Er was veel dank voor de begeleiding van Joost van LEV Best in de aanloop naar de opening.
Waardering voor vrijwilligers
Beheerder Ad van Loosdrecht van 't Theaterke was aangenaam verrast door de opkomst. De vrijwilligers die het café gaan beheren kijken uit naar het verwelkomen van buurtbewoners en hebben er veel zin in.