We gaan aan de slag met Wilhelminadorp en Kantonnier. Dat doet de gemeente niet alleen, maar samen met de inwoners, winkeliers, bedrijven en vrijwilligersorganisaties in de wijken. Ook LEV, woningcorporatie 'Thuis en andere sociale partners van de gemeente doen mee.
Samen kijken we naar wat de wijken zo mooi maakt. En of we iets kunnen verbeteren. Het resultaat is een gebiedsvisie voor Wilhelminadorp en Kantonnier. Maar we gaan ook echt aan de slag: we proberen zoveel mogelijk acties direct op te pakken. Dat zal bij kleine ingrepen eerder mogelijk zijn.
Helaas kunnen we elkaar nu nog niet ontmoeten. Maar we houden je wel graag op de hoogte van wat er speelt. Dat doen we via de pagina www.pleinbest.nl/wilhelminadorp-kantonnier. Hier staat ook hoe je mee kunt denken. En waar je terecht kunt met vragen.
Hopelijk zien we je snel!
Groetjes,
Gaby Jansen, projectleider wijkaanpak Wilhelminadorp-Kantonnier
Abdallah Helal, wijkcoördinator