Bent u 75 plus en woont u in Heuveleind, Dijkstraten, Tussen de Torens of Op ’t Heerbeeck, dan kunt u zich aanmelden voor een welzijnsbezoek!
Wat is een welzijnsbezoek?
Ieder jaar organiseert LEVBest, samen met de gemeente, de welzijnsbezoeken voor 75 plussers. De wijken Heuveleind, Dijkstraten, Nazarethstraat of Nazarethplein (Tussen de Torens en Op ’t Heerbeeck) zijn deze keer aan de beurt!
Steeds meer senioren blijven langer zelfstandig wonen en leven. Om te zorgen dat dit op een prettige manier lukt en om gezond en vitaal ouder te worden, is het fijn om kennis te hebben van de mogelijkheden en voorzieningen op dit gebied. Tijdens een welzijnsbezoek gaan we hierover graag het gesprek met u aan. Dit helpt u om na te denken over uw toekomst. We zijn benieuwd hoe het met u gaat en luisteren graag naar uw vragen en uw verhaal. Een vrijwilliger van LEVBest komt bij u op bezoek voor een gesprek. De vrijwilliger is hiervoor opgeleid en kan zich legitimeren.
Heeft u vragen of wilt u zich aanmelden? Neem dan contact op met het infopunt van LEVBest . Telefonisch bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur op nummer 0499-770110. Of via de mail
We gaan graag het gesprek met u aan en hopen u binnenkort te spreken!