Details

Donderdag 9 september 2021 van 15:30 tot 17:30 uur

Afgelopen

Korfbalvereniging DKB

Jacob van Wassenaerstr 65, Best

Op donderdag 9-9-2021 kunnen ouderen bij korfbalvereniging DKB uit Best gratis kennismaken met OldStars walking korfball. De clinic is voor oud-korfballers die blessuregevoelig zijn of minder hard lopen maar ook voor geïnteresseerden met weinig of geen korfbalervaring. Korfbalverenging DKB start op 9-9-2021 met de eerste groep walking korfballers. Met OldStars walking korfball biedt het Ouderenfonds, in samenwerking met het Koninklijk Nederlands Korfbalverbond (KNKV), een aangepaste spelvorm aan voor korfbal op latere leeftijd. De beweegvormen zijn aangepast op de 55-plusser en naast bewegen staat het ontmoeten en sociaal contact centraal. Aanmelden voor de kick-off op 9-9-2021 kan via Wilma Fransen of via 06 – 28 68 86 72.

Het programma voor de kick-off op 9-9-2021:

 15:30   Inloop met koffie/thee

15:45   Welkomstwoord

16.00   Start clinic OldStars walking korfball

17:00   Hapje/drankje en afsluiting

 

OldStars voor alle ouderen  

OldStars is er voor alle ouderen die zelf willen en kunnen bewegen in sport, bij de sportvereniging en in de maatschappij. Hierbij wordt sport ingezet als middel om ouderen op een laagdrempelige manier te laten bewegen, samen te laten komen, mee te laten doen en betekenisvol te laten zijn binnen de vereniging of de wijk. Bij OldStars kunnen ouderen laagdrempelig bewegen, meedoen, ontmoeten en eigen regie behouden door actief te zijn als begeleider, trainer, spelbegeleider en/of vrijwilliger. Het Nationaal Ouderenfonds neemt hiermee, samen met partners Menzis, VWS, RCOAK, Zabawas en Stichting Sluyterman van Loo, de volgende stap in de ontwikkeling van de ouderenvriendelijke sportomgeving. 

 Na OldStars walking football lanceerde het Ouderenfonds al succesvol 14 nieuwe aangepaste spelvormen voor 55-plussers zoals onder andere OldStars walking hockey, OldStars tafeltennis, OldStars walking basketball, OldStars tennis, OldStars walking handball en OldStars walking rugby.

Over de organisator

Over de organisator
DKB uit Best is één van de grotere korfbalverenigingen in het zuiden van Nederland. De vereniging is opgericht in 1963 als ‘De Kanaries B...... Lees meer