Details
In december speelt Toneelvereniging De Narrekap de kerstvoorstelling Scrooge.
Een heerlijke, hartverwarmende kerstvoorstelling over hebzucht en samenhorigheid, veerkracht en vergeving. Met een flinke dosis kerstmagie in deze eigentijdse bewerking van Charles Dickens’ klassieker “A Christmas Carol”.
Voor Ebenezer Scrooge is Kerstmis de meest ellendige tijd van het jaar. Gezelligheid? Onzin! Vriendelijkheid? Tijdverspilling!
Maar deze Kerst wordt alles anders
Op kerstavond krijgt de gierigaard onverwacht bezoek: zijn overleden zakenpartner Jacob Marley èn drie geheimzinnige geesten – van het Verleden, het Heden en de Toekomst. Zij confronteren hem met zijn keuzes, zijn eenzaamheid en de gevolgen van zijn hebzucht.
Wat volgt is een reis vol dromen, angst, hoop en verandering – een strijd die Scrooge niet zonder slag of stoot levert.
Scrooge: Een toneelstuk dat je toch minstens éénmaal in je leven gezien moet hebben!
Voor info en kaarten: www.narrekap.nl
Datums (5)
Anderen uitnodigen
Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!
Print uitnodiging