Details
Merk jij dat je na de feestdagen moe bent.
Behoefte hebt aan meer zon en gezelligheid
Geen gedoe maar puur ontspannen een op een met je kind.
De prikkels en drukte van de feestdagen maken ons vaak moe en de stress om alles op tijd af te hebben zorgt er voor dat je weinig ontspanning ervaart in de drukke december maand.
Ik help jou en je kind graag weer ontspannen en samen een op een genieten van leuke herinneringen maken. Cadeautjes herinneren we ons later niet meer maar een moment een op een met je kind is goed waard.
Wat gaan we doen:
We starten de middag met een gezellige en lekker mini high tea
Ook eten verbindt en zo leer je ook de andere deelnemers en elkaar beter kennen.
Daarna gaan we gezamenlijk GEUR kaarsen maken, wanneer je creatief bezig bent, ontspant je brein, er komt ruimte tijd en aandacht voor jezelf en je kind samen creëren, een mooi en lekker ruikend lichtje maken in deze donkere dagen na kerst. Een mooi en uniek aandenken aan de dag die jullie samen gaan maken.
Na het MAKEN van de geur kaarsen gaan we ontspannen met Yoga en meditatie en bij goed weer maken we een stille wandeling met opdrachten om vooral even stil te staan bij jezelf, rust, ritme en samen zijn.
even heerlijk thuis komen bij jezelf.
wil jij ook meer aandacht en tijd met je kind?
Is jou zoon/ dochter tussen de 6 en 12 jaar oud
En houden jullie van rust en creatief bezig zijn.....
Meld je dan aan voor deze leuke activiteit
er zijn op dit moment nog 3 pleken beschikbaar.
Boek direct via:
Agenda - Kindermassage Best
Anderen uitnodigen
Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!
Print uitnodiging