Details
Workshop Droomdoos maken – SOL-Sunnyside of life
Deze workshop is een creatieve manifestatiesessie waarin deelnemers hun eigen Droomdoos of Magische Doos versieren en vullen met affirmaties, symbolen en wensen voor genezing en een mooiere toekomst.
De workshop wordt gegeven door Ama Yeboah (een van de oprichters van de stichting Sunnyside Creative Foundation / Stichting SOL- Sunnyside of Life). Tijdens de workshop zal zij ook haar persoonlijke verhaal van overleven en transformatie delen, en vertellen hoe creativiteit haar weg werd naar vrede, kracht en zelfliefde. Bij Sunnyside geloven ze dat elke vrouw een licht in zich draagt en wanneer ze samenkomen in creativiteit en verbondenheid, wordt dat licht een baken van genezing en verandering.
Over Ama
Mijn naam is Ama Yeboah, en ik ben een van de oprichters van de stichting Sunnyside Creative Foundation / Stichting SOL- Sunnyside of Life een gemeenschapsruimte waar creativiteit en verbinding samenkomen om genezing, groei en zelfvertrouwen te ondersteunen.
Als overlevende van huiselijk geweld weet ik uit eigen ervaring hoe kunst en creativiteit kunnen helpen om pijn om te zetten in kracht en hoop. Met Sunnyside wil ik veilige en inspirerende ruimtes creëren waar vrouwen zich vrij kunnen uiten, hun stem kunnen terugvinden en opnieuw verbinding kunnen maken met hun eigen waarde.
Aanmelden is verplicht en kan via deze link: https://eindhoven.op-shop.nl/ingang/best/19794/droomdoos-voor-kracht/29-11-2025
Anderen uitnodigen
Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!
Print uitnodiging